Didim Ergün Emlak Menu
Didim Ergün Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Doğapark Huzurtepe Projesiyle Göz Doldurdu | Haberler | Didim Ergün Emlak

Didim Ergün Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Doğapark Huzurtepe Projesiyle Göz Doldurdu
İzmir' de bu sene ilki düzenlenen, Emlak ve Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının, sektörün ileri gelen temsilcilerinin, ulusal ve uluslararası yatırımcıların bir araya geldiği  İZMİR EMLAK, GAYRİMENKUL VE YATIRIM FUARI, 27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında, Türkiye’ nin en büyük ve en modern fuar alanı olan Fuar İzmir’de gerçekleşti.

Didim Ergün Emlak olarak bizler de bu seçkin organizasyonda yerimizi almış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dört gün süren fuar etkinliğinde yurt içinden ve yurt dışından onlarca yerli ve yabancı firma, misafirleriyle bir araya gelme fırsatı yakaladılar. Başta konut ve arsa olmak üzere her çeşit ve fiyattan gayrı menkul katılımcıların beğenisine sunuldu. 

Bilhassa Didim Ergün Emlak olarak yürütmekte olduğumuz Doğapark HuzurTepe arsaları projesinin tanıtım lansmanı, yerli ve yabancı yüzlerce misafirin katılımıyla gerçekleştirildi. Özellikle birikimini arsa yatırımı şeklinde değerlendirmek ve garantili, yüksek kazanç elde etmek isteyen katılımcılar Doğapark HuzurTepe projesine yoğun ilgi gösterdiler. 

Didim Ergün Emlak  sahibi ve Doğapark HuzurTepe Projesinin kurucusu Ergün KILIÇ " İzmir Emlak Fuarındaki standımızda misafirlerimizi ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyduk. Özellikle Doğapark HuzurTepe projemizin gördüğü ilgiden çok memnunuz. Herkesi Didim' e gelip bu keyfi yaşamaya davet ediyoruz. " şeklinde konuştu. 

Didim Ergün Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Doğapark Huzurtepe Projesiyle Göz Doldurdu