İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Müşteri Yorumları

NİHAT YILMAZ30.12.2021 - İSTANBUL /


Ergün Emlak olarak ilk önce sizin müşterilerinize vermiş olduğunuz değer ve insanlığınızdan bahsetmek istiyorum.Öncelikle müşterilerinize karşı olan davranışınızı çok beğendim. 10 senedir Akbükte yaşayan biri olarak ilk defa kaliteli hizmetin adresi olarak sizin firmanızı gördüm. Sizden almış olduğum hizmetten çok memnun olarak ayrıldım.Tüm çalışma arkadaşlarınızın güler yüzü ve güzel hizmeti için teşekkür ederim. Emlak sektöründeki profesyonelliğinizi işinizi severek ve bilerek yapıyor oluşunuzu görmüş biri olarak sizi herkese memnuniyet ile öneriyorum

REVANİ-HALUK CAN30.12.2021 - İZMİR /


Merve Hanım bize göstermiş olduğunuz her türlü ilgi alaka için başta siz ve ekibinize çok teşekkür ederiz. İçerisinde bulunduğumuz bir arayışta samimiyet ve profesyonelliği her daim ayrı tutup bize en uygun seçeneği sundunuz .Dostluğumuz bakidir. Herşey için teşekkür ederiz.

melek-osman kızılkan30.12.2021 - İSTANBUL /


Zorlu bir süreçte yanımızda olup bizlere karşı göstermiş olduğunuz içten dostulk sevgi ve ilginiz için Ergün Emlak ailesine yürekten teşekkür ediyoruz.Size ve çalışma arkadaşlarınıza sağlık ve başarılar diliyoruz.Sevgiyle kalın

yıldız gülgez30.12.2021 - İSTANBUL /


Birlikte sadece bir konut inşa etmedik sizinle. Burada yepyeni bir başlangıç yepyeni bir hayat,yepyeni bir dünya inşa ettik aslında .Varlığınız bu süreçte güç verdi.Ve bu sürecin güvenle ilerlemesindeki en önemli etken güvenirliliğiniz , üstün iş ahlakınız ve tüccar zihniyetinden uzak prensiplerle çalışıyor olmanızdır. İyi ki hayat kesiştirmiş yollarımızı,iyiki tanımışım sizleri

YUSUF ÖZIŞIK30.12.2021 - ANKARA /


Misafirperverliği sıcak samimi davranışlarıyla bize yakın dostlarımıza gelmiş hissi yaşatan Ergün Emlak çalışanlarından Merve ve Gizem size çok teşekkür ederiz.Eşim ve ben sizden aldığımız pozitif enerjiyle ev sahibi olduk biz bir ev ve yakın arkadaşlar kazandığımızı düşünüyoruz herşey gönlünüzce olsun iyiki size gelmişiz sizdeki enerji güler yüz olmasa eminim biz o evi alamazdık herşey için teşekkür ederiz.

İREM DİNÇER30.12.2021 - ANKARA /


Daha önce hiç bilmediğim Akbükte yazlık almak için internetten emlak satış sitelerinden tanıştığım , Ergün Emlak ve Başta Gizem olmak üzere , tüm çalışanlarına teşekkür ederim.Akbükte olduğum sürece bana evimde gibi hissettirdiler .Hertürlü yardımı yaparak,çok severek yaşayacağım evimi bulmamı sağladılar,daha da önemlisi ben Akbükte sadece ev almadım çokta güzel dostlarım oldu .

Nevzat Özkalkan27.12.2021 - ANKARA /


Ergün Emlak çalışanları Çok ilgili, saygılı cana yakın ve güvenilir insanlar. Sayelerinde çok güzel bir ev satın aldım. Bana her konuda yardımcı oldular, özellikle Bengi Hanım’a sonsuz teşekkürler. Didim'den ev almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Halil Yıldırım18.05.2021 - AYDIN / DİDİM


Hayal ettiğim eve Didim Ergün Emlak ile kavuştum. Bizimle ilk günden beri ilgilenmeleri olsun verdikleri güven olsun her zaman içimin rahat olmasını sağladı. Beni dinleyen ve ne istediğime odaklanan bir şekilde çalıştılar ve hayallerimi gerçeğe dönüştürdüler. Başta Ergün KILIÇ olmak üzere tüm Didim Ergün Emlak çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.


Yorum Gönder

Kabul Edilen Uzantılar: PNG, JPG, JPEG, GIF
0256 813 13 11 MERKEZ OFİS

didimergunemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir